• Home
  • ویزای توریستی

ویزای توریستی

شرایط دریافت ویزای توریستی کانادا 

مسافران ایرانی که قصد سفر به کانادا را دارند باید قبل از اقدام جهت دریافت ویزای توریستی شرایط زیر را داشته باشند :

  • ثابت نمایید که شما پس از بازدید از کانادا، خاک این کشور را ترک خواهید کرد.
  • –    ثابت نمایید که می توانید کلیه هزینه های خود و خانوادتان را در طول سفر تامین نمایید.
  • –    موافقت نمایید که با داشتن این ویزا اجازه کار یا تحصیل در کانادا را ندارید.
  • –    ثابت نمایید که شما و اعضا خانوادتان خطر امنیتی برای کشور کانادا ایجاد نمی کنید.
  • –   ثابت نمایید که در سلامتی کامل به سر می برید. (این درخواست بسته به نوع ویزا مطرح می شود. لازم به ذکر است که این موضوع شامل حال کسانی می شود که به کشورهای خاصی سفر داشته اند. لیست این کشورها در سایت www.canada.ca موجود می باشد.)

افسر مهاجرت در بخش ورود به کانادا برای شما مشخص می کند که چه مدت امکان اقامت در کانادا را دارید. بیشتر بازدیدکننده ها یا توریست ها اجازه اقامت 6 ماهه در این کشور دارند. اگر افسر برای شما اقامتی کمتر از 6 ماه را تعیین کند، در گذرنامه تان تاریخی را درج می کند که باید کشور کانادا را ترک کنید. اگر شما قصد اقامت بیشتر از این مدت را دارید باید حداقل 30 روز قبل از به اتمام رسیدن زمان سفرتان جهت تمدید ویزایتان اقدام نمایید.

توجه داشته باشید که خیلی از شرکت ها به شما وعده صدور تضمینی ویزای توریستی کانادا را می دهند و هزینه ویزای تضمینی توریستی کانادا را به شما اعلام می دارند اما در واقعیت، تضمینی برای دریافت ویزای توریستی کانادا وجود ندارد و تمام آن بستگی به نظر افسر پرونده شما دارد و هیچ شرکتی نمی تواند وعده صدور ویزای تضمینی توریستی کانادا را به شما بدهد.

انواع ویزای توریستی

01

ویزای سینگل یا یکبار ورود

شما با استفاده از این ویزا، تنها برای یکبار امکان ورود و خروج از این کشور را دارید یعنی ویزای شما بعد از اولین خروج به اتمام می رسد.

03

ویزای ترانزیت

این ویزا برای کسانی صادر می شود که کشور کانادا محل ترانزیت بین مبدأ و مقصد آنها می باشد.

02

ویزای مولتیپل کانادا یا چند بار ورود

ویزای مولتی کانادا همان ویزای چند بار ورود می باشد. با داشتن این ویزا در هر بار ورودتان به کانادا می توانید تا 6 ماه در خاک بمانید پس از خروج از کانادا شما می توانید بدون نیاز به ویزای مجدد تا پایان اعتبار ویزایتان به این کشور سفر کنید.

04

سوپر ویزا

این ویزا برای والدین، پدر بزرگ ها و مادر بزرگ های شهروندان و مقیمان دائم کشور کانادا صادر می شود. اعتبار آن به صورت 10 ساله می باشد اما از آنجایی که پاسپورت ایران تنها 5 سال اعتبار دارد، سوپر ویزا برای ایرانیان 5 ساله صادر می شود.

برای دریافت ویزای توریستی کانادا

می توانید با شماره تلفن های شرکت تماس داشته باشید یا به آدرس ایمیل [email protected] ایمیلی با عنوان “درخواست توریستی" ارسال نمایید.